Bindës. Në shikim të parë dhe në mënyrë të përsëritur.

Pjesa e jashtme.

Pjesa ballore prestigjioze e Passat GTE¹  dallohet për një model mbresëlënës të klasit të parë: Me linja të theksuara, siluetë fluide dhe grilë radiatori rrezatuese, u përgjigjet edhe kërkesave më të larta. Karakteristikat mahnitëse të dizajnit si kllapat opsionale të frenave ngjyrë blu, dritat e ditës LED në formë C në parakolp dhe etiketat GTE përpara, anash dhe mbrapa, i japin një pamje spikatëse. Fenerët standardë LED me nënshkrim drite të integruar kontribuojnë gjithashtu për pamjen ekspresive të Passat GTE.

Krahas disqeve standardë "Montpellier", ofrojmë edhe disqet e reja opsionale prej aliazhi 18 inç "Liverpool" ose "Monterey" Volkswagen R an.² 

Ky automjet është një studim i përafërt me automjetet në seri.

Automjetet tona janë të pajisura me goma verore si standard.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Passat GTE i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team