Lini një përshtypje rrezatuese.

Ndriçimi i ambientit.

Teknologjia LED e Passat GTE¹  ju ndihmon të shihni më mirë: Fenerët LED me kursim energjie, që vijnë si pajisje standarde, me dritat e ditës me teknologjinë e reflektorit ofrojnë jetëgjatësi dhe ngjyrë drite shumë të ngjashme me dritën e ditës. Shiriti LED në formë C në parakolp nuk është vetëm tërheqës për syrin, por shërben edhe si dritë drejtimi gjatë ditës

Si alternativë mund të zgjidhni fenerët me matrica LED me drita dinamike të kthesave dhe dritat e ditës LED. Këta fenerë bindin me modelin e tyre tërheqës dhe prodhimin e lartë të dritës. Në bashkëpunim me kontrollin dinamik të dritave të gjata "Dynamic Light Assist", shpërndarja e dritës përshtatet me ambientin përreth, në mënyrë që drejtimi i automjeti me dritat e gjata të jetë gjithmonë aktiv, pa i bezdisur përdoruesit e tjerë të rrugës.

Ky automjet është një studim i përafërt me automjetet në seri.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Passat GTE i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team