"We Upgrade". Tek Golfi i ri mund të aktivizohen në një datë të mëvonshme një mori funksionesh dhe sistemesh.

We Upgrade

E personalizueshme në një datë të mëvonshme: Si risi, për herë të parë, funksionet e Golfit jo vetëm që mund të përditësohen, por në shumë raste - ashtu si funksionet e We Upgrade - mund të aktivizohen në mënyrë retrospektive. Për shembull, kontrolli automatik i distancës ACC, njohja e tabelave rrugore, kontrolli dinamik i dritave të gjata "Light Assist", ndriçimi i ambientit, navigatori, App-Connect (aplikacione smartfoni të integruar), Wireless App-Connect (aplikacione iPhone të integruara pa tel), një WLAN-Hotspot dhe komandimi zanor online mund të aktivizohen në një datë të mëvonshme.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf 8 i ri

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team