Rruga e shpejtë për në autostradën dixhitale

We Connect Plus

E gjithë bota e shërbimeve dixhitale të Volkswagen çon konektivitetin një nivel të ri tek Golfi i ri: Në mënyrë opsionale, We Connect Plus ofron teknologji inteligjente shtesë. Nga navigimi inteligjent me raportime aktuale, me Media- Streaming dhe webradio, tek përdorimi i celularit si telekomandë për një mori funksionesh të automjetit. Për më tepër komfort, zbavitje dhe informacion në kohë reale.1

 

Për përdorimin e shërbimeve We Connect, klientit i duhet një llogari përdoruesi e Volkswagen dhe të logohet tek We Connect me emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Gjithashtu, duhet të lidhet online një kontratë e veçantë We Connect ose We Connect Plus me Volkswagen AG. Klienti ka 90 ditë kohë pas dorëzimit të automjetit për ta regjistruar atë në www.portal.bolkswagen-we.com për We Connect Plus, dhe të përdorë falas shërbimet për të gjithë kohëzgjatjen e rënë dakord.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf 8 i ri

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team