Uluni këtu dhe gjithçka ju përshtatet

Komforti i sediljeve

Sedilja ergoActive me rregullim elektrik ka një strukturë fikse që përshtatet sipas shtyllës kurrizore, me rregullim elektrik në 14 pozicione lartësie, thellësie dhe këndi të mbështetëses, si dhe një suport lumbar me funksion masazhi. Funksioni Memory ruan parametrat tuaj në rast se drejtuesit e tjerë i ndryshojnë. Për relaksim dhe çlodhje, sidomos duke shmangur problemet e shpinës.
Sedilja ergoActive që vjen si pajisje standarde tek Golf Style është vlerësuar me vulën e pavarur të cilësisë "Testuar & rekomanduar" nga Aktion Gesunder Rücken e.V. (Fushata për Shpina të Shëndetshme)

Burimi: Aktion Gesunder Rücken e.V. https://www.agr-ev.de/de/ratgeber-produkte/produkte/2903-autositze

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf 8 i ri

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team