Mirë se vini në zonën tuaj të komfortit

Komforti i operimit

Me peizazhin e ekranit dixhital, Golfi ofron një nivel të lartë komforti në përdorim: Paneli i instrumenteve Digital Cockpit me ekran standard 25,4 cm (10 inç) shoqërohet me radion "Composition Media" me ekran 20,95 cm (8,25 inç)1 që sjell të ardhmen në kroskot.
Gjithashtu mund të përdorni komandimin me gjeste ose komandimin zanor2 për të kontrolluar një mori parametrash dhe sistemesh. Kjo do të thotë: më pak butona, më shumë komfort për ju. Me opsionalin Head-up-Display qëndroni të fokusuar tek rruga.  Dhe në të njëjtën kohë, merrni informacionet e rëndësishme direkt në fushëpamjen tuaj, falë projektimit mbi xham.

Opsional gjithashtu me ekranin me prekje 25,4 cm (10 inç) për "Ready 2 Discover" dhe Discover Media. Me "Discover Pro" vjen Innovision Cockpit.

Komandimi zanor është i disponueshëm me pajisjet opsionale të navigimit "Ready 2 Discover", "Discover Media" ose "Discover Pro".

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf 8 i ri

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team