Mbërrini, që përpara fillimit të udhëtimit

Komforti i ambientit

Ndiheni mirë sapo uleni në Golf. Kjo falë sediljes së rehatshme të shoferit me përshtatje lartësie dhe pamjes direkte të Digital Cockpit me ekran 25,4 cm (10 inç). Krahas kësaj, sistemi opsional i klimës "Air Care Climatronic" me tre zona kontrolli të temperaturës dhe ndriçimi i ambientit në pjesën para dhe mbrapa, që mund të përshtatet me gjendjen tuaj emocionale në 10* ose deri në 30** ngjyra, në mënyrë opsionale. Në këtë mënyrë, komplet ndriçimi i ambientit të brendshëm është 100 % me teknologjinë LED.

* Seria Golf Life
** Seria Golf Style dhe Golf R-Line

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf 8 i ri

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team