Super sportiv deri në tejet i rehatshëm: Kontrolli adaptiv i amortizimit DCC

Komfort në ngarje

Kontrolli opsional adaptiv i amortizimit DCC mundëson kryerjen e konfigurimeve të detajuara nëpërmjet një kursori, komandimi me gjeste ose, nëse dëshironi, përmes një komandimi zanor. Modalitetet COMFORT, ECO dhe SPORT mund të zgjerohen gjithashtu në mënyrë individuale dhe nëse është e mundur, të përcaktohet përtej kufijve të mëparshme. Përmes modalitetit SPORT, një gamë me amortizim maksimal ofron një lëvizje minimale të trupit dhe përgjigje veçanërisht direkte të automjetit. Përtej COMFORT, karroceria ngrihet sa më lart nga rruga, duke shtuar komfortin e udhëtimit.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf 8 i ri

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team