VW Golf GTD:

Rrotat

Zgjedhjen e bëni ju: Disqet për Golf GTD janë njëkohësisht një deklaratë dhe tërheqje vëmendjeje. Në fakt, gjatë zhvillimit të projektimit të rrotave, përqendrimi ishte qartazi tek dinamika. Disku standard prej aliazhi 17 inç Curitiba është projektuar enkas për Golf GTD dhe, së bashku me gomat 225/45 R 17, janë sinonimi i kënaqësisë së ngarjes dinamike, sigurisë dhe sensit për esencialen. Ai shkëlqen po aq sa disku opsional prej aliazh 18 inç Sevilla ose disqet opsionale prej aliazhi 19 inç Brescia dhe Santiago. Diametri i brendshëm më i madh i bën ata të duken edhe më të ajërosur, dhe lyerja me kontrast me bojë të zezë u jep një pamje tejet elegante. Ata tërheqin në mënyrë të pashmangshme vëmendjen e vëzhguesve me kllapat e mrekullueshme të frenave me ngjyrë të kuqe. Cilatdo që të zgjidhni, bëni zgjedhje të klasit të parë.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf GTD

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team