VW Golf GTD:

Radioja

Një nga karakteristikat e radios standarde "Composition Colour" është një ekran me ndjeshmëri në prekje me madhësi prej 16,5 cm (6.5 inç). Mund të dëgjoni stacione radioje ose muzikë në format MP3 apo WMA nga katër altoparlantë. Një kartë SD mund të shërbejë si burim për këta skedarë muzikorë.

Radioja "Composition Media" që mund të porositet sipas kërkesës suaj, përfshin tetë altoparlantë. Ka gjithashtu një lexues CD dhe opsionet e lidhjes së radios së lartpërmendur, si dhe një portë USB dhe një lidhje Bluetooth për telefonat celularë. Gjithashtu, është tejet i lehtë për t'u përdorur pasi ekrani me ngjyra, me prekje, ka një madhësi të konsiderueshme prej 20,3 cm (8 inç).

Të dy sistemet janë të pajisur edhe me një antenë Diversity që kontribuon për kapje të mira valësh edhe në kushte të vështira.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf GTD

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team