Ktheni hapësirën e brendshme në Lounge.

Veshja opsionale prej lëkurë "Vienna" krijon një atmosferë të këndshme në hapësirën e brendshme. Materiali natyral është i disponueshëm në ngjyrë të zezë. Perforimi nxjerr në pah ngjyrën e kontrastit të kuqe flakë:


Lëkura e perforuar zbukuron panelet qendrore dhe pjesët anësore të dy sediljeve sportive të rehatshme para. Këto jo vetëm janë të konfigurueshme në lartësi dhe tek mbështetja lumbare, por mund të ngrohen e ofrojnë mbështetje e komfort të këndshëm. Sedilja e drejtuesit është gjithashtu e disponueshme në variant konfigurimi elektrik. Praktikë janë edhe sirtarët nën sediljet e përparme.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf GTD

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team