Në këtë mënyrë, jo vetëm ju, por edhe toni i zërit është si duhet.

Nëse dëshironi të shijoni muzikën tuaj me të gjitha nuancat delikate, me bas preciz dhe ton kristal zëri, duhet të dëgjoni sistemin e tingullit DYNAUDIO Excite nga Dynaudio, specialistin danez të Hi-Fi. Tetë altoparlantë të rakorduar në ambientin e brendshëm dhe një nënvufer, si dhe një amplifikator dixhital me 10 kanale me një fuqi të përgjithshme prej 400 bat nxjerrin tingullin e duhur për çdo udhëtim.


Falë Digital Signal Processing (DSP), që merr në konsideratë karakteristikat e rrezatimit të çdo altoparlanti, në varësi të pozicionit të tyre, e përjetoni tingullin si të ishit ulur në pozicionin e përsosur të dëgjimit. Preferoni të dëgjoni me zë të lartë apo të ulët, muzikë rok, elektronike apo klasike: Pas udhëtimit do të zbrisni më të qetë nga automjeti.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf GTD

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team