Ju lehtëson komunikimin.

Kurrë humbni asnjë telefonatë dhe qëndroni të përqendruar tek trafiku. Dy ndërfaqe telefonike opsionale mundësojnë telefonata të rehatshme gjatë ngarjes së automjetit. Ju ofrojnë cilësi tepër të lartë të zërit falë procesorit dixhital të zërit, mikrofonit të rafinuar në kabinë dhe altoparlantëve të automjetit. Kapja e sinjalit telefonik është e mirë edhe në mbulime kritike valësh falë lidhjes me antenën e jashtme.


Në versionin "Comfort", celulari juaj lidhet me antenën e jashtme nëpërmjet një lidhjeje induktive, pa tel, në raftin e celularit. Kjo do të thotë se nuk është më e nevojshme të blini mbajtës portabël për celularët. Në variantin "Premium", telefonatat e nisura nga jashtë mund të transferohen drejt sistemit pa duar përmes Bluetooth ndërsa telefonin e mbani në xhep. Operimi kryhet nëpërmjet kontrollit zanor, timonit multifunksional apo sistemit të info-argëtimit. Shumë thjeshtë dhe ashtu si dëshironi.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf GTI "Performance"

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team