VW Golf GTI:

Rrotat

Demonstrim dhe joshje në të njëjtën kohë: Sapo merrni kthesën me disqet e aliazhit Brooklyn, do të tërhiqni vëmendje. Rrotat spikatëse sportive me disqe aliazhi 225/45 R 17 theksojnë ndjenjën dinamike GTI dhe janë një shprehje e një personaliteti të fortë. Theksojnë me vetëbesim pjesën anësore të Golf GTI "Performance" në një mënyrë të pagabueshme.

Nëse dëshironi, mund të jetë edhe më sportiv: Për shembull, me disqet prej aliazhi 18 inç Milton Keynes, me ngjyrë të zezë dhe me shkëlqim. Nëse nuk mjafton kjo, mund të zgjidhni disqet opsionale 19 inç Brescia prej aliazhi me shkëlqim me dizajn 5 shkronja Y ose disqet prej aliazhit 19 inç Santiago me elementë të kryqëzuar me shkëlqim. Të dy llojet e disqeve janë me farkim ekskluziv Volkswagen R dhe, pavarësisht madhësisë së tyre të konsiderueshme, ngjajnë tepër të lehtë. Cilindo variant të zgjidhni, kllapat e frenave me ngjyrë të kuqe karakteristike me shkronjat GTI natyrisht që përdoren kudo.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf GTI "Performance"

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team