VW Golf GTI:

Kontrolli i gjesteve

Gjestet e vogla mund të bëjnë shumë. Kjo vlen jo vetëm për marrëdhëniet ndërnjerëzore, por edhe për kontrollin e gjesteve në Golf GTI-në tuaj të ri. Sepse kjo e bën përdorimin e sistemit opsional të navigimit "Discover Pro" edhe më të rehatshëm. Kjo ju lejon të lëvizni të qetë midis menusë kryesore dhe nënmenuve të ndryshme duke ndryshuar faqet me anë të gjestit të dorës nga e djathta në të majtë. Për shembull, mund të kapërceni nga një stacion radioje tek një tjetër, nga kënga në këngë, nga fotografia në fotografi me një lëvizje dore. Për secilin gjest, një kod ngjyre mbi ndërfaqen e përdoruesit tregon se kur kontrolli i gjestit është efektiv dhe kur jo. Sigurisht, opsionet e funksionimit klasik janë gjithmonë të disponueshme.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf GTI "Performance"

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team