Golf GTI Performancë ka sedilje sportive me faktor kult të integruar.

Edhe një coupé sportive moderne siç është Golf GTI "Performance" është e përkushtuar tek tradita e saj. Sediljet sportive me model tartan të kuq ishin pjesë e pajisjeve standarde të Golf GTI të parë, të ofruar nga viti 1976. Sot mbulesat prej pëlhure të sediljeve të quajtura "Clark" janë po ashtu me katrorë dhe kanë tegel të kuq.


Sediljet e përparme janë zhvilluar drejt gamës top-sport, me përshtatje lartësie, mbështetje lumbare dhe xhepa mbrapa. Ajo që mbetet është siguria e të ulurit në një automjet që kombinon cilësinë, sportivitetin dhe përshtatshmërinë për përdorim të përditshëm. Një provë shtesë është kjo: mbështetësja e palosshme, asimetrike e sediljes së pasme.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf GTI "Performance"

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team