Zbuloni ambientin fisnik të sportit të garave.

Pole-Position për ambientin: Pragu i ndriçuar i dyerve do t'ju frymëzojë sapo të hapni derën e drejtuesit. Sapo uleni në sediljen sportive të konfigurueshme për lartësinë, të pajisur me xhep në pjesën e pasme dhe me tapicerinë pëlhure me katrorë "Clark", do të ndjeni performancën e pastër në duart tuaja: në formën e timonit multifunksional sportiv prej lëkurë me kapëse GTI dhe kokën e levës së marsheve me pamjen tipike të topit të golfit.  Sipas dëshirës, sediljet sportive top-sport prej lëkure "Vienna ose prej pëlhure "Honeycomp" në kombinim me copën ArtVelours. 

Gjatë ngarjes, ekrani me ngjyra i animuar i grupit të instrumenteve ju jep një pamje të mirë të performancave të automjetit. Ose përfitoni pamjen e korskotit me instrumentet specifike të GTI dhe konsolën qendrore me elementët dekorativë sportivë. Sensacioni sportiv plotësohet nga pllakat e pedalit prej inoksi, që karakterizohen nga pikat precize të presionit që gjenden vetëm në sportin e garave.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf GTI "Performance"

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team