Përjetoni pamjen e një legjende.

Dizajni i Golf GTI "Performance" është frymëzuar natyrisht nga motorsporti. Pjesa ballore me fenerët më të ngushtë, struktura tipike si hoje blete e grilës së radiatorit dhe prurëset e ajrit me shkëlqim të zi e karakterizojnë si pasardhës të denjë të Ur-GTD origjinal. Një dekor klasik me ngjyrë të kuqe shtrihet nga grilat e radiatorit me shkronjat GTI deri mbi fenerët koncizë dhe thekson kështu përshtypjen dinamike të përgjithshme. Kjo mbështetet më tej nga parakolpët e fuqishëm specifikë të GTI.


Pamja sportive e pjesës anësore krijohet si nga shiritat anësore të zgjeruar që shtyjnë optikisht Golf GTI "Performance" tashmë të ulur edhe më poshtë drejt asfaltit, dhe shkronjat GTI me logon tek dy parafangot e përparme.

Pjesa e pasme josh me difuzorin e saj të trashë në ngjyrë të zezë mat dhe marmitat e kromuara të pozicionuara në të majtë dhe të djathtë, si dhe me spoilerin e pasmë me ngjyrën e trupit. Sidomos dritat e kuqe LED të errësuara dhe drita e targës LED bihen shumë në sy veçanërisht gjatë natës.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf GTI "Performance"

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team