Kjo do t'ju duket e logjikshme që në shikim të parë.

Me fenerët LED, dizajni i Golf GTI "Performance" del edhe më në pah. Janë eficentë në energji dhe lehtësojnë sytë tuaj me spektër dritën të ngjashëm me të ditës. Sistemi i pastrimit të fenerëve (me dritë paralajmëruese të nivelit të ujit larës) ndihmon për një shikueshmëri të mirë.

Mes karakteristikave kryesore të dizajnit të ndriçimit janë kombinimi i dritave të pasme LED të kuqe të errët, me drita dinamike pulsuese: një shirit drite i animuar që tregon drejtimin e kthimit.

Pajisje standard: Dritat e mjegullës. Ato mund t'ju ndihmojnë të mbani sytë në rrugë e te përdoruesit e tjerë të rrugës, edhe në kushte të vështira. Dritat dinamike opsionale të kthesës mund t'ju ndihmojnë të dalloni pengesat në kthesa në një stad të hershëm.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Menü schließen

Golf GTI "Performance"

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team