Sistemi juaj i ri Stereo me rrota: up! featuring beats.

Sistemi i zërit "beats"

Në rrugë, në vendin më të mirë: Sistemi opsional i zërit "beats" është zhvilluar së bashku me ekspertët e audios nga BeatsAudio. Amplifikatori i fuqishëm me 8 kanale ka 300 vat. Zëri i qartë si kristali ofrohet nga shtatë altoparlantë të nivelit të lartë, të shpërndara në të gjithë hapësirën e brendshme: dy me tone të lartë tek trarët A, dy me tone mesatare në dyert e pasme dhe dy altoparlantë bazë në pjesën e pasme. Një bas i plotë sigurohet nga nënvufer në vendin e gomës rezervë.

Beats, Beats by Dr. Dre, logoja b, dhe BeatsAudio janë marka të zotëruara nga Beats Electronics, LLC.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team