Kemi rezervuar sediljet më të bukura për ju.

Sediljet

Me këtë përzgjedhje dizajnesh, ka diçka për çdo shije: Mbulesat e sediljeve standarde me modelin e pëlhurës "lane" ngjyrë të zezë titan, në Comfortline në modelin "fusion" me ngjyrë gri me panel qendror në ngjyrë qeramike ose benzine me panel qendror blu. Për up! Highline ka modelin "beam" të mbulesës së sediljes me ngjyrë gri dhe të kuqe me panel qendror ngjyrë qeramike. Gjithashtu opsional për up! Highline: mbulesa e sediljeve me cilësi të lartë "ArtVelours" me ngjyrë ari savanna së bashku me tapetat e dyshemesë para dhe mbrapa. Këto modele janë mbresëlënëse!

 

I disponueshëm për smartfonët Samsung me standardin GSMA. Kjo kërkon sistemin opsional të navigimit "Discover Pro" dhe sistemin opsional të hyrjes dhe ndezjes së automjetit pa çelës "Keyless Access".

Shiritat e dekorit mund të shfaqin shenja degradimi dhe vjetërimi brenda 1 viti sidomos në rrezatim direkt të diellit, ose në klima shumë të nxehta pas 1 deri 3 vitesh. Nëse shiriti dekorativ mbetet për një kohë më të gjatë në automjet, mund të vihen re dallime vizuale mes lyerjes me bojë të mbrojtur nga shiriti dekorativ dhe zonës së pa mbuluar. Ju lutemi, informohuni mbi gamën bazë të pajisjeve ose në seri çmimin e automjetit tuaj përpara nënshkrimit të kontratës së blerjes. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team