Radiot në up! - për të kënduar së bashku.

Radiot

Jeta nuk është koncert i dëshirave? Tek up! Po. Sepse e vendosni ju se çfarë muzikë të dëgjohet. Për up! ekzistojnë dy radio opsionale të lehta në përdorim me tinguj shumë të mirë: Composition dhe Composition Phone. Të dyja këto radio kanë porta AUX-IN, fole karte SD dhe dy altoparlantë me fuqi dalëse 2 x 20 vat. Me portën multimediale AUX-IN, mund të lidhni lehtësisht burimet e jashtme të audios si smartfoni apo MP3-Player me radion. Radioja Composition ka një monitor njëngjyrësh me përmasa diagonale 8,4 cm (3,1 inç, 80 mm x 27 mm) dhe një radio-CD me njohje të formatit MP3. Monitori i Composition Phone pa lexues CD-sh është me ngjyra dhe ka dimensionet 127 mm x 43 mm (5,0 inç). Gjithashtu mund të krijoni një lidhje Bluetooth me smartfonin tuaj.

Shiritat e dekorit mund të shfaqin shenja degradimi dhe vjetërimi brenda 1 viti sidomos në rrezatim direkt të diellit, ose në klima shumë të nxehta pas 1 deri 3 vitesh. Nëse shiriti dekorativ mbetet për një kohë më të gjatë në automjet, mund të vihen re dallime vizuale mes lyerjes me bojë të mbrojtur nga shiriti dekorativ dhe zonës së pa mbuluar. Ju lutemi, informohuni mbi gamën bazë të pajisjeve ose në seri çmimin e automjetit tuaj përpara nënshkrimit të kontratës së blerjes. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team