up! – sipas kërkesës, me radio-navigim to go.

maps + more dock

Up! jua lehtëson jetën: Thjesht përdorni shërbimin opsional "maps + more dock"*, për të lidhur smartfonin me up!-in tuaj. Pastaj përdorni shumë funksione të smartfonit tuaj si zakonisht. Mbajtësi fleksibël me 3 krahë për smartfonët me madhësi deri 14 cm (5.5 inç) është i lidhur në panelin e instrumenteve mbi radio, me një kapëse dhe mund të hiqet. Pajisja juaj celulare lidhet me Radio Composition Phone përmes Bluetooth dhe mund të dëgjoni muzikë përmes altoparlantëve të up!, të komandoni radion dhe navigimin përmes zërit dhe të përdorni funksionin pa duar. Për t'u siguruar që bateria e smartfonit tuaj të mos bjerë teksa ju drejtoni automjetin, një portë USB për karikim dhe transferim të dhënash është e integruar në "maps + more dock".

*Shërbimi "maps + more dock" është i mundur vetëm me radion opsionale "composition phone".

*Shërbimi "maps + more dock" është i mundur vetëm me radion opsionale "composition phone".

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team