Volkswagen maps + more. Aplikacioni për up!-in tuaj.

Aplikacioni maps + more

Smartfoni juaj bëhet një mjet i shumëfishtë: Aplikacioni Volkswagen maps + more ju mundëson, për shembull, të dëgjoni muzikë nga një smartfon, të kapni valë dixhital etë radios, navigim offline me harta 2D dhe 3D si dhe të kërkoni destinacionin dhe pikë karburanti duke përdorur njohjen e shkrimit të dorës. Një monitor multifunksional tregon konsumin, autonominë, orët e udhëtimit, kilometrat, shpejtësinë, xhirot e motorit dhe temperaturën e ftohësit. Gjithashtu mund të përdorni njohjen e shkrimit të dorës për të kërkuar në numëratorin telefonik, listën e telefonatave dhe skedarët muzikorë. Dhe Think Blue. Trainer. ju ndihmon të ecni në mënyrë efikase për të kursyer karburant, vetëm në smartfonit tuaj.

Gjithmonë në rrugën e duhur.

Aplikacioni maps + more

Në mes të xhunglës urbane dhe nuk dini cilën rrugë të merrni? Me navigatorin "maps + more" tani mund gjeni gjithmonë rrugën tuaj - në 2D dhe 3D, online ose offline.

Miqtë në telefon dhe duart mbi timon.

Aplikacioni maps + more

Qëndroni në kontakt, veçanërisht me rrugën - sepse pa shpërqendrim mund të arrini në destinacion më të sigurt. Funksioni "Phone" ju mbështet për këtë dhe ju mundëson, për shembull, të kërkoni kontakte në numëratorin e telefonit nëpërmjet njohjes të shpejtë të shkrimit të dorës.

Muzika është up!

Aplikacioni maps + more

Në të ardhmen, asnjë këngë nuk do të transmetohet dy herë edhe në udhëtimin më të gjatë: Falë "maps + more" media control, mund të dëgjoni muzikë direkt nga smartfoni juaj, karta SD ose për shembull, nga MP3-Player në radio.

Brenda kufijve të sistemit.

Drejtuesi duhet të jetë i gatshëm të tejkalojë sistemin e asistencës në çdo kohë dhe nuk çlirohet nga përgjegjësia për të drejtuar automjetin me kujdes.

Shiritat e dekorit mund të shfaqin shenja degradimi dhe vjetërimi brenda 1 viti sidomos në rrezatim direkt të diellit, ose në klima shumë të nxehta pas 1 deri 3 vitesh. Nëse shiriti dekorativ mbetet për një kohë më të gjatë në automjet, mund të vihen re dallime vizuale mes lyerjes me bojë të mbrojtur nga shiriti dekorativ dhe zonës së pa mbuluar. Ju lutemi, informohuni mbi gamën bazë të pajisjeve ose në seri çmimin e automjetit tuaj përpara nënshkrimit të kontratës së blerjes. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team