Nuk besoni tek përshtatja?

Eksterieri

E zezë e thellë me efekt perlë, e bardhë, argjend metalik dhe e kuqe flakë: Këto tri ngjyra janë në dispozicion për Polo Beats. Ngjitësja tërheqëse e letrës¹, e cila është në dispozicion ekskluzivisht për beats, varet nga finitura e bojës që zgjidhni. Në rastin e ngjyrës së bardhë argjend, për shembull, adezivi që mbulon çatinë dhe kofanon është shirit mat, transparent, me vijë të kuqe. Ngjyra e kasave të pasqyrës së jashtme krijon gjithashtu kontrast me ngjyrën e makinës: Me finiturë me bojë të kuqe flakë dhe të bardhë-argjend pasqyrat e jashtme kanë një efekt perlë të zeze të thellë.
Gjithmonë kombinim i përsosur: disqet e aliazhit 16 inç "Torsby". Shkëlqen kombinimi me dy nuanca, ngjyre të zezë dhe argjend me shkëlqim. Në pjesën anësore, një tjetër aspekt tërheqës për syrin: Emblema e famshme beats, e ngjitur në traun B dhe sjell një luk prefekt.

Pas 1 deri në 3 vjet, ose në klima shumë të nxehta shiritat metalikë dekorativë mund të dëmtohen brenda 1 viti përdorimi, veçanërisht nën dritën e diellit. Nëse shiriti dekorativ mbetet për një kohë më të gjatë në automjet, mund të shihen dallime vizuale mes pjesës së lyer të mbuluar me shirit dekorativ dhe zonës që nuk mbrohet me shirit.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Polo beats

Sound: check.
Në çdo festë të mirë, dikush kujdeset për tingullin e përsosur. Në rrugë, këtë e merr përsipër Polo beats. Me sistemin e fuqishëm të zërit "beats" me fuqi 300 vat, mund të shijoni një përvojë të jashtëzakonshme tingulli kudo. Dhe këtë jo vetëm që mund ta dëgjoni, por edhe ta shihni.
Sepse me markën e pagabueshme "beats" edhe në aspektin optik do të thotë: check.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team