Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Rezervo nje Test Drive

 

Rezervo nje Test Drive

Click on "Experience ID.4" button below for the English version of the page.

                                                          Experience ID.4

Start Video

Cfarë e bën ID.4 një makinë inovative?

Ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme dhe të zbuloni më shumë rreth funksioneve te ID.4!

Start Video

100% SUV 100% elektrike
ID.4 i ri

Ideuar për gjëra të mëdha!


Një koncept hapësire krejtësisht i ri, që ju jep liri. Performancë elektrike që frymëzon. Përdorimi është intuitiv dhe i lehtë.


ID.4 e re: e fortë si një SUV, e qëndrueshme si një ID.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team