Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Navigimi. Udhëtoni në mënyrë edhe më parashikuese.

Navigimi. Udhëtoni në mënyrë edhe më parashikuese.

Jeni rrugës dhe po ju afron koha për të shkuar diku? Mos u shqetësoni për trafikun. Sepse Volkswagen ju paralajmëron në kohë reale për bllokimet e trafikut, aksidentet ose kantieret e ndërtimit. Dhe përshtat itinerarin tuaj në mënyrë parashikuese. Mbërritur në destinacion, procesi i parkimit mund të niset lehtë që në makinë dhe të mos paguhet me para në dorë.

Informacionet në kohë reale

 

Me informacionet në kohë reale* navigimi juaj bëhet edhe më inteligjent: me informacionet praktike si informacionet online mbi trafikun, llogaritja online e itinerarit, përditësimi online i hartave ose kërkimi online i pikave të interesit, ju qëndroni vijimisht në dijeni të gjithçkaje. Të dhënat e përditësuara vazhdimisht ju japin udhëzime të dobishme dhe kujdesen për itinerarin më të mirë të mundshëm drejt destinacioneve tuaja.

* I disponueshëm në varësi të mbulimit të rrjetit nga ofruesi përkatës i telefonisë celulare.

Vendet e parkimit 

 

Kërkoni në mënyrë komode dhe pa u frustruar për vende parkimi dhe parkingje publike pranë jush. Sistemi i informimit dhe i argëtimit në Volkswagen ju informon për çmimet, vendet e lira dhe oraret e funksionimit dhe ju drejton shpejt dhe me efikasitet për në destinacionin e synuar.

 

Pikat e karburantit dhe Stacionet e karikimit 

 

Merrni një pasqyrë të shpejtë të pikave të karburantit dhe shtyllave të karikimit përgjatë itinerarit tuaj - duke përfshirë edhe informacionet aktuale për çmimet, orët e punës dhe disponueshmërinë.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team