Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Argëtimi.
Argëtim në korsinë e parakalimit.

Argëtimi.
Argëtim në korsinë e parakalimit.

Rruga gjatë udhëtimit për pushime bëhet e mërzitshme? Përdorni aksesin për të gjitha shërbimet e preferuara të transmetimit, radios në internet dhe të sistemit të informimit dhe të argëtimit. Fëmijët tuaj mund të përdorin pikën e lidhjes Wi-Fi për të lundruar deri në tetë pajisje në të njëjtën kohë - kështu që garantohet gjithmonë vetëm programi i preferuar. Nuk tingëllon mirë kjo?

Transmetimi i mediave

 

Shërbimet e transmetimit Apple Music dhe Tidal tashmë janë në dispozicionin* tuaj në mënyrë të drejtpërdrejtë dhe të thjeshtë përmes sistemit të informimit dhe argëtimit në Volkswagen. Thjesht identifikohuni dhe hyni me të dhënat tuaja ekzistuese të aksesit dhe shijoni argëtimin më të mirë gjatë udhëtimit.

 

* Për përdorimin e shërbimit nevojiten vëllime shtesë të të dhënave celulare. Këto mund të sigurohen direkt në automjet kundrejt pagesës nëpërmjet partnerit tonë të jashtëm të telefonisë celulare Cubic Telecom ose nëpërmjet një lidhjeje individuale të dhënash celulare të klientit (Tethering me smartfon).

Radio interneti

 

Hit i mundshëm - shfrytëzoni tani të gjitha avantazhet e radios në internet edhe te Volkswagen juaj. Me shërbimin Radio interneti*, kërkimi dhe vënia e stacioneve që transmetojnë drejtpërdrejt dhe i episodeve Podcast është një lojë fëmijësh.

 

* Kërkon paketa private të dhënash celulare (Cubic Telecom ose Tethering me smartfonin personal)

Pikëlidhja Wi-Fi

 

Pika e integruar e lidhjes Wi-Fi* ju ofron juve dhe bashkudhëtarëve tuaj një lidhje interneti të qëndrueshme dhe ju mundëson navigim në internet deri në tetë pajisje celulare. Nëpërmjet blerjes praktike të paketave të të dhënave celulare përmes sistemit të informimit dhe argëtimit ju merrni në dorë kontrollin nëpërmjet konsumit të të dhënave celulare.

 

* Kërkon paketa private të dhënash celulare (Cubic Telecom ose Tethering me smartfonin personal).

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team