Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Qëndroni të lidhur lehtësisht.
Me shërbimet e We Connect.

 

Zbulimi i We Connect

Gati për gjeneratën e ardhshme të shërbimeve online me celular: nga viti i prodhimit 2021, një pjesë e madhe e makinave të reja aktuale Volkswagen janë përgatitur për We Connect për ju. Falë kartës eSIM të instaluar në mënyrë të përhershme, makina juaj Volkswagen mund të jetë online që nga fillimi. Në të njëjtën kohë ju mund ta lidhni smartfonin me makinën tuaj Volkswagen me anë të aplikacionit We Connect dhe të keni kështu akses në funksione të caktuara të automjetit dhe në statusin e automjetit. Zbuloni ofertat e mundësisë së lidhjes të We Connect.

 

Navigimi

Mbërrini më të relaksuar

Informohuni në kohë reale rreth trafikut dhe besoni për itinerarin më të mirë. Me asistentët tanë smart ju mbërrini më të relaksuar në destinacion.

Mëso më shumë

Argëtimi

Qëndroni në transmetim

Dëgjoni stacionet dhe podkastet direkt nëpërmjet radios në internet. Vini muzikën tuaj të preferuar. Dhe shijoni të gjitha liritë e një pikë lidhjeje Wi-Fi. Me We Connect në sistemin tuaj të informimit dhe të argëtimit ju e çoni faktorin e argëtimit në një nivel të ri.

Mëso më shumë

Siguria

Mos i lini asgjë rastësisë

Kini besim në ndihmën automatike dhe kujdesin personal në rast emergjence. Kërkoni ndihmën për raste avarie me anë të shtypjes së butonit, në vendndodhjen tuaj. Dhe natën flini më të qetë - falë sistemit paralajmërues online kundër vjedhjes. Mund të mbështeteni te We Connect. 

Mëso më shumë

Automjeti nën kontroll

Ruani kontrollin në çdo gjë

Kontrolloni dyert dhe ndriçimin në Volkswagen me anë të smartfonit tuaj. Na lini t'ju tregojmë se ku ndodhet makina juaj. Optimizoni sjelljen tuaj në ngarje. Dhe kontrolloni të dhënat e rëndësishme të automjetit nga kudo. Kështu mbani përpara syve ato çfarë janë më të rëndësishme.

Mëso më shumë

Të gjitha shërbimet

Regjistrohuni njëherë, përfitoni shumë.

Çdo hero ka ndihmësin e tij. Dhe me shërbimet We Connect ju keni një mori të tillë. Zbuloni se cilat shërbime përputhen më mirë me jetën tuaj të përditshme dhe cilat kushte paraprake duhen përmbushur. Këtu shikoni në një vështrim të gjitha shërbimet dhe opsionet.

Mëso më shumë

Shkarkimi i aplikacionit We Connect

Përjetoni të gjitha avantazhet e "We Connect" dhe Car-Net në një aplikacion. Thjesht shkarkoni aplikacionin "We Connect" për sistemin operativ të smartfonit tuaj dhe lidheni me Volkswagen tuaj.

Shko tek App Store 

Shko tek Play Store 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team