Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Aktivizimi i Car-Net

Këtu mësoni, se si të aktivizoni shërbimet tuaja online me celular nëpërmjet aplikacionit "We Connect". Mundësi të tjera janë aktivizimi nëpërmjet sistemit të informimit dhe argëtimit në Volkswagen tuaj ose nëpërmjet portalit "We Connect".

Kështu aktivizoni Car-Net

Aktivizimi me aplikacionin "We Connect"

 

Aktivizoni shërbimet online me celular të Volkswagen në mënyrë krejt komode me anë të smartfonit tuaj: Me aplikacionin We Connect mund të krijoni shpejt dhe lehtë një llogari përdoruesi dhe t'i merrni shërbimet online me celular në automjetin tuaj.

Në këtë manual me shkrim ne ju tregojmë hapat e veçantë që janë të nevojshëm për këtë qëllim.

Shkarko manualin me shkrim

Aktivizimi nëpërmjet portalit

Dëshironi ta konfiguroni Car-Net nga shtëpia? Pa problem! Përdorni kompjuterin e shtëpisë ose tabletën për të hyrë në botën larmishme të shërbimeve Car-Net.

Regjistrohu tani

Krijimi i një lidhjeje me internetin

Për të përdorur të gjitha avantazhet e shërbimeve online me celular, përveç licencës aktive për Car-Net ju nevojitet edhe një lidhje interneti në automjetin tuaj. Për këtë, në varësi të pajisjes keni në dispozicion mundësi të ndryshme. Videoja ju bën një prezantim dhe ju shoqëron nëpër hapat përkatës.

Nëse dëshironi ta lexoni këtë përsëri më vonë, më poshtë jepet një manual instruksionesh me shkrim që mund ta shkarkoni.

Shkarko manualin me shkrim

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team