Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

MirrorLink®

MirrorLink®

Smartfonët janë gjithmonë të përdorshëm dhe kanë një aplikacion të përshtatshëm për çdo situatë. Me MirrorLink® juve nuk ju duhet më të hiqni dorë nga kjo ndihmë praktike edhe kur jeni pas timonit. Thjesht lidhni smartfonin tuaj të aftë MirrorLink® me automjetin dhe përdorni në mënyrë komode aplikacionet tuaja nëpërmjet ekranit të sistemit tuaj të informimit dhe argëtimit.

Kështu funksionon

Ky dhe aplikacione të tjera mbështeten nga:

Spotify - Powered by RockScout, Glympse, Audioteka, AUPEO!, Parkopedia, RockScout, DoorBird, Stitcher dhe të tjera

Kushtet paraprake

 

MirrorLink® ofrohet në kombinim me sistemin e radios "Composition (Media)" ose me sistemet e navigimit "Discover Media" dhe "Discover Pro", si dhe "Ready 2 Discover". Pajisja juaj celulare - aplikacionet e së cilës doni të paraqisni në ekranin e sistemit tuaj të informimit dhe të argëtimit - duhet të mbështesin Android™ versioni 1.1 e sipër. Volkswagen po punon ngushtë me prodhuesit kryesorë të smartfonëve për të nxitur mbështetje të gjerë për teknologjitë App-Connect.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team