Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Apple CarPlay™

Apple CarPlay™

Me CarPlay™ nga Apple mund të komandoni aplikacionet e zgjedhura të iPhone gjatë udhëtimit. Përdorimi i këtyre aplikacione është aq i thjeshtë sa ç'jeni mësuar nga iPhone. Telefoni, lajmet, muzika - gjithçka është thjesht një prekje larg. Dhe sipas dëshirës, mund ta komandoni sistemin edhe përmes komandave me zë. Për automjetet e përgatitura për We Connect, përdorimi i Apple CarPlay™ nëpërmjet mundësisë së lidhjes me valë për sistemet e navigimit "Discover Media" dhe "Discover Pro", si dhe për sistemin "Ready 2 Discover", është tani veçanërisht komod. Më shumë informacione gjeni direkt tek Apple.

Kështu funksionon

Për më tepër për aplikacionet e Apple™ Apple CarPlay™ mbështet ndër të tjera këto aplikacione

Spotify, Stitcher, Audible

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team