Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Android Auto™

Android Auto™

Falë Android Auto™ nga Google™, ju mund të përdorni me siguri aplikacionet e përshtatshme nga smartfoni juaj me sistem operativ Android gjatë udhëtimit. Për automjetet e përgatitura për We Connect, përdorimi i Android Auto™ nëpërmjet mundësisë së lidhjes me valë për sistemet e navigimit "Discover Media" dhe "Discover Pro", si dhe për sistemin "Ready 2 Discover", është tani veçanërisht komod.* Me Google Voice™ mund të komandoni çdo gjë me anë të komandave me zë dhe mund të luani, për shembull, këngë nga Google Play Music™, Pandora ose Spotify. Tani mbështeten edhe shumë aplikacione të tjera. Më shumë informacione gjeni direkt te Google™.

*Mundësia e lidhjes me valë e Android Auto™ nga Google™ do të përdoret te Golf i ri në një moment të mëvonshëm.

Kështu funksionon

Për më tepër për aplikacionet e Google™ Android Auto™ mbështet ndër të tjera këto aplikacione

Spotify, Stitcher, Skype

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team