Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Mirë se erdhët te Connectivity Services i Volkswagen

 

Çfarë është konektiviteti?

Me ofertat e konektivitetit nga Volkswagen dixhitalizimi hyn në Volkswagen tuaj dhe ju mundëson më shumë komoditet, siguri dhe argëtim. Nëpërmjet lidhjes së automjetit tuaj me internetin ju merrni informacione për trafikun në kohë reale, për kujtesën në intervalin e radhës së servisit, për transmetimin dhe Radio interneti ose për ndihmë të shpejtë në rastin e ndonjë avarie. 

Mbani parasysh që disponueshmëria dhe kushtet paraprake të funksioneve të veçanta janë të varura nga shërbimi i zgjedhur. 

We Connect 

Gjenerata e ardhshme e shërbimeve online me celular. Në të gjitha automjetet e përgatitura për "We Connect" si Golf i ri, Passat, T-Roc Cabrio si dhe shumë makina të tjera aktuale Volkswagen pas vitit të prodhimit 2021 janë online sipas dëshirës suaj. Sepse falë instalimit të përhershëm të kartës eSIM, Volkswagen juaj është online që nga fillimi.

Më shumë rreth We Connect

Regjistrimi dhe hyrja në portalin "We Connect"

Car‑Net

Me shërbimet online me celular të Car-Net ju arrini më shpejt në destinacion dhe jeni të informuar më së miri. Informacionet e trafikut në kohë reale, vendet e lira të parkimit dhe çmimet e pikave të karburantit, gjithçka e integruar në navigimin me Car-Net "Guide & Inform".

Smartfoni juaj si pult komandimi, me Car-Net "Security & Service" mund të mbyllni dhe hapni dyert dhe bagazhin në mënyrë komode nëpërmjet aplikacionit "We Connect".

Mëso më shumë

Regjistrimi dhe hyrja në portalin "We Connect"

 

App-Connect 

Zgjeroni Cockpit tuaj - App Connect sjell aplikacionet e smartfonit tuaj të përzgjedhura në ekranin me prekje të sistemit tuaj të informimit dhe argëtimit: Apple CarPlay™, Android Auto™ nga Google dhe MirrorLink® - të tria teknologjitë inovative janë në dispozicionin tuaj dhe ju ofrojnë funksione të dobishme dhe argëtuese shtesë.

Mëso më shumë

 

 

Cilat shërbime janë në dispozicionin tuaj?

A është Volkswagen juaj i pajisur me "We Connect" ose Car-Net? Ose i pajisur me "We Connect Go"? Këtu merrni një vështrim të parë jo detyrues se cilat shërbime online me celular janë të disponueshme në automjetin që zgjidhni. 

Verifiko tani

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team