ergoActive Sitz. Nëse për shpinën tuaj e keni për zemër.

Me sediljen sportive ergoActive që vjen si pajisje opsionale, me konfigurim në 14 profile të ndryshme, zgjidhni një sedilje sa sportive aq e të rehatshme. Sedilja e shoferit me strukturë bazë fikse miqësore për shpinën, është me ngrohje dhe e konfigurueshme në mënyrë elektrike. Krahas lartësisë së sediljes, mund të ndryshoni individualisht thellësinë dhe këndin e mbështetëses së shpinës. Dhe së fundmi, një mbështetje elektrike mesatare me funksion masazhi ofron një çtendosje dhe relaksim.

Sedilja ergoActive e drejtuesit mund të kontribuojë për shmangien e problemeve të shpinës dhe të rregullojë komfortin e ngarjes. Për këtë, më 8 dhjetor 2011, u vlerësuan me vulën "Testuar & e rekomanduar" të Aktion Gesunder Rück eV që identifikon produktet miqësore për shpinën.

 

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Mbyll menunë

Më i zhdërvjellët se pothuajse çdo automjet tjetër. Golf.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team