VW Golf GTI: Dekori i lëkurës

Zgjidhni pajisjen tuaj të preferuar për Golf nga tapiceri të ndryshme prej lëkure dhe ArtVelours. Një karakteristikë e veçantë ju pret me tapicerinë Vienna: Lëkura është e perforuar dhe paraqet kontraste ngjyrash.
Çfarëdo që të zgjidhni, shoferi dhe pasagjeri para përkëdhelen nga sediljet e rehatshme që ofrojnë mbështetje të mirë anësore. Një sedlije me ngrohje është natyrisht e disponueshme. Do ta shijoni gjithashtu edhe lëkurën e butë dhe të përkulshme mbi levën e frenave të dorës, timon dhe në levën e marsheve. Nisur nga linja Comfortline, timoni mund të jetë me ngrohje, si pajisje opsionale - një bekim për ditët e ftohta.

 

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menü schließen

Më i zhdërvjellët se pothuajse çdo automjet tjetër. Golf.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team