VW Golf.

Interieri

Pjesa e brendshme e Golfit ju fton të uleni direkt dhe të mos dilni nga makina për sa më shumë kohë të jetë e mundur. Një prej arsyeve janë përmasat bujare, që ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për pasagjerin para dhe për ata mbrapa. Krahas kësaj, pjesa e brendshme karakterizohet nga materiale të cilësisë së lartë, pa përjashtim, dhe nga një gamë e tërë zgjidhjesh inteligjente të detajuara që janë vizualisht dhe funksionalisht bindëse. Për shembull, nga sediljet ergonomike, hapësira e madhe e bagazhit dhe konsola qendrore që është lehtësisht e përkulur drejt shoferit mund të komandohet në mënyrë optimale falë ergonomisë speciale të saj, si dhe nga çelësat komandues të ndriçuar me ngjyrë të bardhë.

 

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menü schließen

Më i zhdërvjellët se pothuajse çdo automjet tjetër. Golf.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team