VW Golf.

Eksterieri.

Golfi bind gjithashtu në aspektin formal, deri tek detajet më të vogla: Pjesa ballore dallon për grilën atletike të radiatorit me emblemën e Volkswagen, mbas të cilës fshihet sensori i përparmë për sistemet e ndryshme opsionale të asistencës. Tek variantet e pajisjeve Comfortline dhe Highline, grila e radiatorit është zbukuruar me shirita finë të kromuar. Fenerët e hollë që zgjaten deri tek parafangoja dhe parakolpët e rrafshuar i japin një pamje veçanërisht të sheshtë dhe dinamike. Silueta e zhdërvjellët me trarët C karakteristikë, në kombinim me ndëraksin e gjatë dhe daljet nga rrota të shkurtra, rrezaton vrullin e denjë për një Golf. Në pjesën e pasme, konturet elegante e të fuqishme, difuzori dhe dritat e pasme konfidente me teknologjinë LED janë bindëse.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menü schließen

Më i zhdërvjellët se pothuajse çdo automjet tjetër. Golf.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team