VW Golf:

Dizajni i dritave.

Fenerët standardë halogjenë me dritat të ditës LED ofrojnë një pamje të qartë edhe në kushte të vështira ndriçimi. Falë sistemit të rregullimit të gjerësisë së dritës, gjithashtu pajisje standarde, distanca e ndriçuar balancohet me gjendje të ndryshme ngarkimi.

Me fenerët opsionalë LED, dizajni i Golfit të ri është veçanërisht efikas. Janë eficentë në energji dhe lehtësojnë sytë tuaj me spektër drite të ngjashme me të ditës.  Ato mund t'ju ndihmojnë të mbani sytë në rrugë e te përdoruesit e tjerë të rrugës, edhe në kushte të vështira.

Dritat opsionale të integruara të kthesës ju ndihmojnë të dalloni pengesat në kthesa në një stad të hershëm. Sistemi opsional i pastrimit të fenerëve (me dritë paralajmëruese për nivelin e ujit larës) ndihmon gjithashtu për shikueshmërinë e mirë. Mes karakteristikave të dizajnit të dritës janë dritat opsionale të pasme me teknologjinë 3D LED me drita dinamike pulsuese: një shirit drite i animuar që tregon drejtimin e kthimit.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Mbyll menunë

Më i zhdërvjellët se pothuajse çdo automjet tjetër. Golf.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team